Hypnóza na úzkost ze zkoušek

Zkoušky představují pro mnoho lidí nadměrný stres. Bojí se neúspěchu, chyb,  výpadku paměti. Ať už se jedná o školní úkoly, závěrečnou zkoušku, pohovor, test nebo zkoušky v autoškole, čím více se daná událost blíží, tím se člověk stává nervóznějším. Určitou dobu před zkouškou se objeví příznaky úzkosti, jako je nespavost, neklid, nedostatek koncentrace, tachykardie nebo zažívací potíže. Namísto zaměření se na studovanou látku se mysl intenzivně zabývá úzkostí ze zkoušky. A pokud člověk při zkoušce selže, tato špatná zkušenost se v budoucnu stává zdrojem ještě většího stresu a úzkosti.

Je vám tato situace známá?

Na zkoušku jste se dobře připravili a můžete snadno reprodukovat to, co jste se v uvolněném prostředí naučili, nebo látku vysvětlit ostatním, ale jakmile jste v místnosti, kde probíhá zkouška, cítíte se velmi nepříjemně? Srdce bije jako splašené? Když čtete otázky ke zkoušce, najednou nerozumíte tomu, na co máte odpovídat? Dostanete se do panického stavu a chtěli byste utéct z místnosti?

Překonejte úzkost ze zkoušek pomocí hypnózy!

Hypnóza vám pomůže zvládat bloky při učení, překonat úzkost ze zkoušek a na zkoušky se efektivně připravit. Pomůže vám minimalizovat stres a snížit nervozitu na normální úroveň. Hypnóza vám pomůže zůstat v klidu a v uvolněném stavu, abyste mohli zkoušku klidně a úspěšně absolvovat.

Každá změna začíná prvním krokem.

Ráda vám pomůžu i s vaším tématem.